תקשור

תקשורתקשור זוהי מיסטיקה מאוד פופולארית שבה הולכים אל מתקשרת או מתקשר ושם הוא מבצע תיקשור עם אנשים שנפטרו שמייעצים לו מה לעשות בחיי הפונה. לעיתם מתקשרים פונים אל קרובי משפחה של הפונה לעזרה וגם הרבה פעמים מתקשרת משתמשת מלבד תקשור גם קלפי טרוט. בכל מקרה אין צורך להתקפי דיכאון לגבי מושגים אלה.

פתיחה בקלפים עוזרת וממקדת מאוד. הרבה מאוד אנשים נמצאים במשברים שונים כמו בעיות זוגיות, קשיים בפרנסה ועוד צעדים שהם צריכים לבצע והם לא סגורים על עצמם לכן תקשור יכול להועיל ולמקד אנשים אשר זקוקים לעזרה.

הרבה אנשים מחפשים מתקשרת בטלפון מומלצת אבל אף לא באמת כל אחד יודע מהו תקשור באמת. התשובה היא מאוד פשוטה והיא תקשור עם מדריכים. זאת תכונה אשר יש רק לאנשים מסוימים, נולדים איתה וככול שעובר הזמן והאדם מרבה להתנסות כך הוא נהיה מתקשר יותר או מתקשרת יותר טובים. מדעים בתחומים שונים, ביניהם פסיכולוגים, מנסה לפנח את הדברים הקשורים לתקשור, בלשב זה עדיין ללא הצלחה רבה.

מתקשרים מובלים על ידי ישויות מהעולם הבא, מלאכים לא שוב איך תקראו לזה מה שברור זה שהאנשים האלה הנקראים מתקשרים הם בעלי כוחות לא רגילים ובזכות העזרה של המדריכים האלה הם מצליחים לדעת כל פרט הכי קטן בחיים שלכם או של אנשים הקשורים בחייכם.

אדם אשר מתקשר עם ישויות לא בחר את זה והחליט ביום אחד בהיר שהוא רוצה לעסוק בתקשור, זוהי מחויבות עצומה ואגם אחריות בלתי רגילה, אדם כזה לא יכול לחיות חיים רגילים ומוצא את עצמו עוזר לאנשים בפתרון בעיות בעזרת כוחות תקשור.