קריאה בקפה

קריאה בקפהקריאה בקפה זאת מיומנות עתיקת יומין כבר מאות שנים בכל העולם אשר מפרשת את הסימנים שנשארים בבוץ של הקפה השחור לאחר שתית הקפה. לא ניתן לקרוא בקפה אם מדובר על מכונת קפה אלא רק קפה רגיל.
לרוב משתמשים גם כן קריאה בקלפי טארוט שעוזרים לקוראת בקפה לקבוע את מה שיהיה בעתיד כי קריאה בקפה מדברת יותר על ההווה. קריאה בקפה שמשולבת עם טאטרוט מצויינת לכל מי שתקוע בפרשת דרכים, דילמה בקשר לבחירת מקצוע או התאמה זוגית. אז אם אתם מצויים בדילמה יש לכם כלים רבים לפתור את בעיותיכם כמו תקשור, קלפי טארוט ואל תשכחו קריאה בקפה.
כדי לקבל ייעוץ טוב צריך לשתות קפה שחור ויש לקחת בחשבון שהקפה שעושה מכונת קפה למשרד לא טובה לקריאה בקפה.

אלפי שנים שכבר האדם מבצע קריאה בקפה או קריאה בתה, על ידי שתיית הקפה והפיכת הספל ניתן להשתמש בפירושים שרואים בכוס על מנת לפרש את חייו הפסיכולוגיים והחומריים של האדם. כל תרבות משתמשת בטכניקות מאוד דומות אך מעט שונות, אך בגדול זה די דומה.

אדם לא יכול לבצע קריאה בקפה בעצמו לעצמו, זה חייב להיעשות על ידי מומחה.
כשבאים לקרוא בקפה צריך לשים לב לפרטים הקטנים ביותר ולא כל אדם מסוגל לעשות זאת אפילו לא קוראת בקפה שרק התחילה לעסוק בזה עתה, יש לשים לב לצבעים, כל החתיכות והגושים שיוצרים בעצם דמויות של בעלי חיים, חפצים ועוד. קורא בקפה מנוסה מצליח לראות דברים שאני ואתה לא ניראה. יש קוראים בקפה שמשתמש גם בטכניקת קריאה בקלפי טארוט על מנת לסייע לקריאה בקפה. דבר מאוד חשוב הוא שהאדם אשר מגיע אל קוראת בקפה חייב להיות רציני ומרוכז אחרת אפשר לקבל תוצאות מוטעות והנחיות לא נכונות.