קבלה

קבלהקבלה מעשית מוכר על ידי רוב האנשים כעניין השייך אל בעלי הסוד. חוכמת הקבלה נשמרה על ידי המעמד האינטלקטואלי ב-1000 השנים האחרונות, הם ידעו שהקבלה יכולה לעשות שינוי גדול בקרב האנשים והסביבה.
הקבלה היא בעצם אוסף מידע שהועבר באדיקות בקרב המאמינים והיא מכילה חוקים התקפים לכל אדם ללא הבדל מין, צבע או לאום.
מטרת הקבלה היא הגשמה עצמית. קיימות אזהרות רבות כדי לא לקרוא את ספר הזוהר, אדם אשר רוצה ללמוד קבלה צריך להיות טהור לגמרי.

קבלה מעשית בעצם משתמשת בשמות קדושים כדי לבצע שינויים בעולם החומרי. אדם המתמחה בקבלה נקרא בעל השם והוא מצליח לספק את רצונות המלאכים ולגרש רוחות רעות.
בסופו של דבר אדם אשר מרגיש ריקנות בחיים הגשמיים ופונה אל הקבלה, יכול להתקדם בדרגות הרוחניות ולהתחבר אל האלוקות. המימוש העצמי והתחברות לרוח זוהי מטרת הקבלה, סיפוק בחיים והרגשת מיצוי לא ניתן לעשות על ידי חומר.

קבלה או זוהר הפכו להיות בשנים האחרונות לדבר מאוד פופולארי שנותנת לאנשים דרך חיים חדשה עם משמעות ולא רק כסף ועבודה. קבוצה מאוד חזקה שמביאה לנו את אור הקבלה זאת קבלה לעם והיא מעבירה שיעורי קבלה באינטרנט. קבלה כבר קיימת אלפי שנים והיא קמה לתחייה בשנים האחרונות ויותר אנשים מבינים שהקבלה היא דרך החיים הטובה ביותר ובאה לתקן את צורת חיינו הבסיסית והשטחית כשאנו רק ממוקדים בחפצים חומריים ויש סביבנו הרבה יותר מזה.