פירוש שמות

פירוש שמות זהו תחום פופולארי מאוד כי למעשה ניתן לפי השם אפיונים של האישיות שלנו ולהשפיע עליה, לכן אם אתם לקראת לידה ומחפשים שמות לתינוקות רצוי לבחור שמות לבנות או שמות לבנים שמתאימים להם לפי המזל או המספר הנומרולוגי שלהם. פירושי שמות ניתן למצוא באתרים שונים ושם יש משמעות שמות בהקשרים של אופי והשפעות עליו. אם אתם מחפשים שמות לילדים אבל שמות לפי הקבלה תמצאו מהר מאוד שזה עובד על אותה גישה של נומרולוגיה שמות ואז לפי משמעות שמות ניתן לבצע התאמת שמות לתינוקות.

נשאלת השאלה אם יש איזה שהיא חשיבות לבחירת השם של תינוק. התשובה היא כן אבל היא שונה ע”פי תיאוריות שונות. אם מדברים לדוגמה על שמות לבנים קורה הרבה פעמים שיש כאלה שמוסיפים שם נוסף לשם הקיים “חי”.

פירוש שמות הוא תחום חשוב מאוד, כולם יודעים שלכל שם יש אנרגיה אך לא כולם באמת יודעים כיצד העניין הזה באמת עובד. מלבד הפירוש המילולי  לכל אות יש ערך נומרולוגי ולכל שם יש ערך נומרולוגי שלם, לדוגמא השם נועם שווה ערך נומרולוגית לספרה 4 אך אם אנו לא רוצים שלילד שלנו יהיה שם שערכו הנומרולוגי 4 אפשר להוריד את האות ו’ בשם וכל האנרגיה של השם משתנה: נעם בלי ו’ זה 8, הכול תלוי בנו איזה אנרגיה אנו נעניק לילדים שלנו שתלווה אותם במהלך החיים ויכולה לחזק אותם ולהועיל להם.
פירוש שמות לבנות או שמות לבנים אפשר למצוא באינטרנט און ליין, יש מגוון גדול של אתרים שמציעים שמות לתינוקות, פירושי שמות שלמים וכל משמעות שמות לכל מי שרוצה למצוא שמות לילדים שעומדים להיוולד או שכבר נולדו. חשוב מאוד להשתמש בתחום העתיק הזה שנקרא נומרולוגיה שמות כדי להעניק לילדים את כל הכלים כדי לממש את עצמם.