הורוסקופ

הורוסקופההורוסקופ שייך לתחום של מיסטיקה וזה בעצם לקיחת מפה אסטרולוגית אישית שמראה לנו את מיקום כוכבי הלכת בשעת הלידה שלנו והשוואתם אל סידור הכוכבים העכשווי בשמיים, קוראים לזה “כוכבים במעברים”.
לפי הכוכבים במעברים ניתן להכין אסטרולוגיה יומית או הורוסקופ שבועי ולא מהסוג שמגישים לנו בעיתונים שאין להם כמעט שום בסיס, אלא סתם מילים כלליות אשר נשמעות לנו טוב. הורוסקופ יומי או אסטרולוגיה שבועית יכולים לעזור לנו אבל בדרך כלל אין לנו שום השפעות של הכוכבים עלינו רק במקרים מעטים במהלך השנה לכן אם אתם רוצים תחזית אסטרולוגית או הורוסקופ לנוער רצוי שתעשו מפה אסטרולוגית ולפיה לעשות הורוסקופ שנתי לפחות ועוד דברים כמו התאמת מזלות לפי אסטרולוגיה מה שיעזור לכם למצוא התאמה זוגית.

אסטרולוגיה היא כלי אשר בני האדם משתמשים בו למעלה מ-3000 שנים וגדולי המתמטיקאים, פיזיקאים, נווטים ואסטרונומים ניסו להבין כיצד הכוכבים בעצם עובדים הכוכבים ומה ההשפעה על מה שמתרחש בכדור הארץ, הרי ידוע שהירח משפיע על הגאות והשפל ואפילו על האנשים, השאלה מה עם שאר הכוכבים. הרבה אנשים חושבים שכאשר קוראים הורוסקופ שבועי מתוך מדור אסטרולוגיה בעיתונים זהו בידור והאמת שאנשים אלה לא רחוקים מן האמת מכיוון שכל הורוסקופ יומי או אסטרולוגיה שבועית מבוססים על פי מזל השמש בלבד וישנם נתונים רבים המרכיבים את האישיות וזאת ניתן לעשות רק על ידי מפה אסטרולוגית אישית.

אסטרולוגיה מציעה דברים רבים כמו התאמת מזלות אבל הדבר שכולם הכי אוהבים ורוצים לדעת זה תחזית אסטרולוגית.
אסטרולוגיה יומית מאוד אהובה על כולם אך אתם חייבים לזכור לקחת כל דבר בעירבון מוגבל, הכול בסופו של דבר תלוי בכם בלבד, אם תחליטו שמה שקראתם לא מתאים לכם אתם יכולים להימנע ממנו, והאמת זאת הסיבה שבכלל אסטרולוגיה יומית קיימת.